TASARIM

Anasayfa » Tasarım

Tasarım

Tasarım ekibi firmamızın misyon ve vizyonu doğrultusundaki hedeflerini gerçekleştirirken yenilikçi fikir ve yaratıcı çalışmalarıyla firmamıza değer katan bölümlerimizden biridir.

Deneyimli ekibimiz moda trendlerini ve sektördeki gelişmeleri takip ederek, yurt içi ve yurt dışında yaptıkları inceleme ve gözlemler ile kendilerini her zaman güncel tutmaktadır. Tasarım departmanımız T.C. Ticaret Bakanlığı desteği ve onayı ile 2018 yılından beri Tasarım Merkezi olarak inovatif çalışmalar yapmakta, sanayi ve üniversite iş birliklerini gerçekleştirmekte, ulusal ve uluslararası projelerde yer almaktadır.

3D

2018’de oluşturduğumuz 3D ekibimiz ile bugün dijital koleksiyon, fit, proto ve SMS çalışmaları yapıyoruz. Browzwear – Vstitcher programı ve geniş 3D kadromuz ile bu teknolojiyi aktif bir şekilde kullanırken aynı zamanda  üretim çoğaltmaları ve fiziksel numunelerimizi %50 azaltarak sürdürülebilirlik politikamızı da destekliyoruz.

AR-GE

Ar-Ge departmanımız, sürekli yenilik ve gelişmeye odaklanan bir ekip tarafından yönetilmektedir. İnovasyon süreçlerimiz, disiplinler arası iş birliği ve teknolojik trendlere duyarlılık üzerine kuruludur. Problem tanımlama, tasarım, prototip oluşturma ve test aşamalarını içeren bir döngüyle, sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Ekip içi iletişim ve bilgi paylaşımı, projelerimizin etkili bir şekilde ilerlemesini sağlamak için önceliklidir.

Aklınızda bir soru mu var? Yardım etmek için buradayız