HAKKIMIZDA

Anasayfa » Hakkımızda

1995 yılında Gelişim Tekstil olarak faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne, İstanbul Büyükçekmece bölgesindeki 9 bin m²’lik merkez binamız, Esenyurt Akçaburgaz’daki 18 bin 500 m²’lik fabrikamız, Adıyaman’da bulunan 13 bin m²’lik üretim tesisimiz ve Tekirdağ Çorlu’da kurulan 35 bin m²‘lik boyahanemiz olmak üzere toplam 75.500 m²’lik tesislerimizde üretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 1200’ü aşkın çalışanımız ile örme hazır giyim üretimi ve ihracatı yapmaktayız. Yıllık üretim kapasitemiz yaklaşık 8,5 milyon adettir.

En yüksek kalite bilincine sahip Avrupa’nın tanınmış zincir mağazaları ve markaları için bay, bayan ve çocuk ürünleri üreten ve ihraç eden firmamız, İstanbul ve Adıyaman’da yarattığı istihdam alanıyla da Türkiye’deki en büyük tekstil firmaları arasında yer almaktadır. Şirketimiz, Türkiye Hazır Giyim İhracatçılar Birliği listesinde 2022 yılında 26. sırada ve Türkiye İhracatçılar Birliği genel kategorisinde 329. sırada yer alarak ilk 500 ihracatçının içindedir. “Önce insan” anlayışımız, çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirlik yaklaşımımız, yüksek kalite bilincimiz, uluslararası standartlarda çevre dostu üretim ve tedarik zinciri yönetimimiz ile daha iyi bir dünya için üretim yapmaya devam etmekteyiz

Vizyonumuz

Hazır giyim sektöründe dünya markalarının tercih ettiği en yenilikçi ve güvenilir stratejik iş ortağı olmak.

Misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi, yaratıcı ve sürdürülebilir ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hazır giyim sektöründe öncü olmak.
Çevreye ve topluma duyarlı, sürdürülebilirlik ve sorumluluk bilincini aşılayan, çalışanı olmaktan gurur duyulan bir firma olmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik: Tüm paydaşlarımıza karşı görev, taahhüt ve sorumluluklarımızı zamanında, tam ve eksiksiz yerine getiririz.
İnsana Saygı: Ayrım yapılmaksızın farklılıkları ve çeşitliliği kabul eder, değer verir, farklı görüşlere saygı duyarız.
Şeffaflık: Yasalara ve etiğe uygun olarak hesap verebilirlik prensiplerine uygun çalışır, açık kapı politikasını uygularız.
Müşteri Odaklılık: Müşteriyi iş ortağı olarak görür ve taleplerini en üst düzeyde karşılarız.
Kalite Odaklılık: Ürün ve hizmetleri en yüksek standartlarda sunar ve bu çizgiden ödün vermeyiz.
Sürdürülebilirlik: Kurumsal birikimimiz ve sektör deneyimimiz doğrultusunda çevresel, sosyal ve yönetişimsel alanlarda sürdürülebilirlik uygulamalarını hayata geçiririz.
Yenilikçilik: İşimiz, süreçlerimiz, sosyal ve çevresel konularla ilgili kendimizi tekrarlamadan yeni fikirler üretiriz.

Aklınızda bir soru mu var? Yardım etmek için buradayız