Loading...
ÜRETİM 2021-08-27T15:22:27+03:00

Planlama ve Kaynak Bulma

Planlama departmanının temel amacı, müşteri temsilcilerinden alınan bilgilerle üretim için ihtiyaç duyulan malzemeleri zamanında temin etmek ve doğru üretim planlaması ile üretim akışını sağlamaktır.

Gelişim Tekstil kaliteden ödün vermeden üretim yapacak tedarikçilerini belirlerken kalite anlayışına en uygun tedarikçileri seçmeye özen göstermektedir.

Tedarik edilen kumaşlar ve aksesuarlar erişim kontrolü ile işlemeye hazır hale getirilir. Kumaş ve aksesuarların testleri müşteri istek ve yönetmeliklerin gerektirdiği standartlara göre kontrol edilir. Onay verildikten sonra üretim departmanının bunları kullanmasına izin verilir.

Kesme

Kesimhanemiz günlük 20.000-25.000 adet kapasiteye sahiptir. 4 adet 22 mx2, 40 m uzunluğunda ve 1 adet 17mx2m uzunluğunda kesim tablası olup, otomatik serpme makinesi kullanmaktayız. Gerber sistemimizle de senkronize otomatik kesici kullanıyoruz. Kesimden sonra her parti %100 kalite kontrol ve sınıflandırmadan geçer.

Dikiş

Gelişim Tekstil kendi bünyesinde bulunan 6 dikiş hattı ile günlük 10.000 adet üretim kapasitesine sahiptir. Dikiş bölümünde 270 kişilik kadromuzla müşterilerimize sürekli olarak en iyi kaliteyi sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzla en yeni teknolojiyi takip ederek sürekli kendini yenileyen bir üretim sistemi ve makine parkuru bulunmaktadır.

Yıkama

Ayrıca bazı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda temel yıkama çeşitleri için günlük 1500 kg kapasiteli ev yıkama tesisimiz bulunmaktadır.

Bitiricilik

Dikilen tüm giysiler, ütüleme, birinci kalite kontrol, %100 ölçü kontrolü, optik kontrol, etiketleme ve paketleme gibi işlemlere doğal akışta devam eder. Bu adımda, tüm malları metal dedektör konveyör bandına ve sürekli tarama ve paketleme makinesine alıyoruz. Son adımlar, QC’mizin son kontrolleri ve gerekirse müşterilerin son kontrolleridir.

ADIYAMAN FABRİKASI

2009 yılında kurulan Adıyaman fabrikamız ile kapasitemizi artırarak müşterilerimize kalite, fiyat ve teslim tarihi olarak en uygun seçenekleri sunuyoruz.
6000 m2 açık, 3600 m2 kapalı alanda 350’den fazla çalışanla çalışıyoruz. Aksesuar deposu, tasnif, dikim (6 dikim hattı), ütü ve terbiye departmanlarımız ile firmamızda aylık 200.000-250.000 adet kapasiteye sahibiz.

Aklınızda bir soru mu var? Yardım etmek için buradayız

DAHA FAZLA BİLGİ