Loading...
ENDÜSTRİ 2021-08-27T15:22:16+03:00

Tasarım

Gelişim Tekstil tasarım ekibi firmamızın en çok değer katan bölümlerinden biridir. Müşterilerimizin rakiplerinden sıyrılmalarını sağlayacak hizmetler sunmak için koleksiyonlar geliştirmeyi misyon edinmiş, yaratıcı ve dinamik bir tasarım ekibimiz var.
Ayrıca ekip, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için moda ve trendlerin nabzını tutan küresel bir gezgindir ve amaçları kendilerini güncel tutmaktır. Tasarım departmanımız, TC Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle bir tasarım merkezine dönüşmek için numune alma departmanımızla birleşiyor.

Sevgiyle üretiyoruz…

R&D

Tasarım ve Ar-Ge ekiplerimizin yakın işbirliği, güncel koleksiyonlar oluşturmamızı sağlıyor. Ar-Ge ekibimiz için moda ve inovasyon yakından ilişkilidir. Gelişim Tekstil Ar-Ge departmanı, inovasyonun tasarım, üretim ve verimliliğimizin kilit noktası olduğuna inanmaktadır. Bugün Gelişim Tekstil, Türkiye’de tüm sektörlerde Ar-Ge’ye en fazla harcama yapan ilk 250 firma arasında yer almaktadır.

Örnekleme

Gelişim Tekstil, tasarım ve doğru üretimin kaynağı olduğu için numune alma bölümünün öneminin bilincindedir.

Bu nedenle numune alma departmanına, insan kaynaklarına ve teknik cihazlara çok yatırım yaptık.

Hem benzersiz hem de satıcı örnekleri için büyük bir kapasiteye sahibiz. İyi donanımlı ve deneyimli ekibimiz, yuvarlak örmede çok çeşitli giysi türleri için yetenek ve esnekliğe sahiptir.

Nakış ve Baskı

Gelişim Tekstil, kendi bünyesinde nakış ve baskı departmanlarına sahip olmanın avantajına sahiptir. Her iki bölüm de ABD’de Impressions Magazine tarafından birkaç kez ödüllendirildi ve 3 yıl üst üste birinci oldu. Her türlü yuvarlak giysi üzerinde çeşitli tekniklerden faydalanabilirler. Bu tesislerde baskı ve nakış grafik tasarımcıları bulunmaktadır. Her iki departman da BSCI ve çeşitli markalar tarafından onaylanmıştır.

Nakış

Gelişim Tekstil nakışhane biri 4 renk payet dikebilme özelliğine sahip 10 adet Barudan makinesi ile çeşitli teknikleri kullanan deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca 2 adet soğuk kesim presimiz, 1 adet numune alma ve 1 adet laminasyon makinemiz bulunmaktadır. Aylık kapasite yaklaşık 700.000 adettir.

Baskı

Matbaamız 12 ila 22 farklı renge baskı yapabilen en son teknoloji 4 adet M&R baskı makinesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Su bazlı, yüksek yoğunluklu, deşarj, pigment, CMYK ve daha birçok baskı çeşidini yapabilirler. Aylık baskı kapasitesi 750.000 adetten fazladır.

Kullanılan tüm kimyasallar çevre dostudur ve atıksu arıtma tesisine sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Aklınızda bir soru mu var? Yardım etmek için buradayız

DAHA FAZLA BİLGİ