Loading...
ÜRETİM 2021-04-15T11:10:28+03:00

Planlama ve Kaynak Bulma

Planlama departmanının temel amacı, müşteri temsilcilerinden alınan bilgilerle üretim için ihtiyaç duyulan malzemeleri zamanında sağlamak ve doğru üretim planlaması ile üretim akışını sağlamaktır.

Gelişim Tekstil, kaliteden ödün vermeden üretim yapmak için tedarikçilerini belirlerken kalite anlayışına en uygun tedarikçileri seçmeye özen gösterir.

Temin edilen kumaşlar ve aksesuarlar erişim kontrolü ile işlenmeye hazır hale getirilir. Kumaş ve aksesuarların testleri, müşteri istek ve yönetmeliklerinin gerektirdiği standartlara göre kontrol edilir. Onay verildikten sonra üretim departmanının bunları kullanmasına izin verilir.

Kesim

Kesimhanemiz günlük 20.000-25.000 adet kapasiteye sahiptir. 4 adet 22 mx2, 40 m boy ve 1 adet 17mx2m boy kesim tablası bulunmaktadır ve otomatik serpme makinası kullanılmaktadır. Gerber sistemimizle senkronize otomatik kesici kullanıyoruz. Kesildikten sonra her parti% 100 kalite kontrol ve sınıflandırmadan geçer.

Dikiş

Gelişim Tekstil bünyesinde bulunan 6 dikiş hattı ile günlük 10.000 adet üretim kapasitesine sahiptir. Dikim bölümünde 270 kişilik kadromuzla müşterilerimize sürekli en iyi kaliteyi sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuz ile en yeni teknolojiyi takip ederek sürekli kendini ve makine parkurunu yenileyen bir üretim sistemi vardır.

Yıkama

Ayrıca, temel yıkama türleri için günlük 1000 kg kapasite ile bazı müşterilerimizin ihtiyaçları için kurulmuş bir ev içi yıkama tesisimiz bulunmaktadır.

Bitiricilik

Dikilen tüm giysiler, ütüleme, birinci kalite kontrol,% 100 ölçüm kontrolü, optik kontrol, etiketleme ve paketleme gibi doğal akışta işlemlere devam etmektedir. Bu aşamada tüm malları metal dedektörlü konveyör bandına götürüyor ve makineyi sürekli tarayıp paketliyoruz. Son adımlar, kalite kontrolümüzün son kontrolleri ve gerekirse müşterilerin son kontrolleridir.

ADIYAMAN FABRİKASI

2009 yılında kurulan Adıyaman fabrikamız ile kapasitemizi artırarak müşterilerimize kalite, fiyat ve teslim tarihi olarak en uygun seçenekleri sunuyoruz.
6000 m2 açık 3600 m2 kapalı alanda 300 çalışanımız ile çalışmaktayız.

Aksesuar depomuz, sınıflandırma, dikim (6 dikiş hattı), ütü ve terbiye departmanlarımızla firmamızda aylık 200.000-250.000 adet kapasitemiz bulunmaktadır.

Aklınızda bir sorunuz mu var? Yardım etmek için buradayız

TEMASA GEÇ