Loading...
HAKKIMIZDA 2021-04-15T13:11:47+03:00

Hakkımızda

G

1995 yılında İstanbul’da kurulan Gelişim Tekstil, 14.000 m²’lik alanında en yüksek kalite bilincine sahip Avrupalı ​​tanınmış zincir mağazalar ve markalara bayan, erkek ve çocuk için her türlü yuvarlak triko ürünleri üretip ihraç etmektedir. Yaklaşık 600 çalışanı ile ayda ortalama 500.000 adet.

Adıyaman’da bulunan ek üretim tesisimiz, 300 çalışanı ile aylık 200.000 adet kapasitesi ile üretim gücümüzü artırarak fiyat avantajı sağlamaktadır.

Kendi bünyemizde bulunan nakış ve yerleştirme baskı departmanlarımız ile müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermekteyiz. Ayrıca dünyadaki en yeni trendleri takip ediyor ve müşterilerimize araştırma ve geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Her iki bölüm de ABD’de Impressions Magazine tarafından birkaç kez ödüllendirildi.
Firmamız 2000’li yılların başından itibaren tüm potansiyelini kullanarak dünyadaki tüm trend gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Aksesuarlara, baskı ve işlemeye, araştırma ve geliştirmeye ve geniş örnekleme odamıza erişim sağlamakla birlikte, tasarımcılarımız ve kumaş departmanımızın yardımıyla müşterilerimize her türlü tasarım ve koleksiyon desteğinin öneminin farkındayız ve bu nedenle müşterilerimize her türlü tasarım ve koleksiyon desteğini sağlıyoruz.
Şirket, 2016 yılında İstanbul Hazır Giyim İhracatçıları Birliği listesinde 112. sırada, Türkiye İhracatçılar Birliği genel kategori listesinde ise ilk 1000’de yerini almıştır.

Aklınızda bir sorunuz mu var? Yardım etmek için buradayız

TEMASA GEÇİN