Loading...
Endüstri 2021-04-15T10:40:20+03:00

Tasarım

Gelisim Tekstil tasarım ekibi firmamızın en çok katma değer yaratan bölümlerinden biridir. Müşterilerimize rakiplerinden sıyrılmalarını sağlayacak hizmetler sunmak için koleksiyon geliştirmeyi misyon edinmiş yaratıcı ve dinamik bir tasarım ekibimiz var.
Dahası, ekip müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için modanın ve trendlerin nabzını tutan küresel bir gezgindir ve amaçları kendilerini güncel kılmaktır. Tasarım departmanımız, TC Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle bir tasarım merkezine dönüşmek üzere örnekleme departmanımızla pekişiyor.

Sevgiyle yaratıyoruz …

R&D

Tasarım ve Ar-Ge ekiplerimizin yakın işbirliği, güncel koleksiyonlar oluşturmamızı sağlıyor. Ar-Ge ekibimiz için moda ve inovasyon birbiriyle yakından bağlantılıdır.Gelisim Tekstil Ar-Ge departmanı, inovasyonun tasarım, üretim ve verimliliğimizin kilit noktası olduğuna inanmaktadır. Bugün Gelişim Tekstil, tüm sektörlerde Ar-Ge departmanına en çok harcama yapan Türkiye’nin ilk 250 şirketi arasında yer almaktadır.

Örnekleme

Gelişim Tekstil, tasarımın ve doğru üretimin kaynağı olduğu için numune alma departmanının öneminin farkındadır.

Bu nedenle örnekleme departmanına, insan kaynaklarına ve teknik cihazlara çok yatırım yaptık.

Hem benzersiz hem de satıcı numuneleri için büyük bir kapasiteye sahibiz. İyi donanımlı ve deneyimli ekibimiz, yuvarlak örmede çok çeşitli giysi türleri için kapasite ve esnekliğe sahiptir.

Nakış & Baskı

Gelişim Tekstil bünyesinde nakış ve baskı departmanlarına sahip olmanın avantajı vardır. Her iki bölüm de ABD’de Impressions Magazine tarafından birkaç kez ödüllendirildi ve 3 yıl üst üste birinci oldu. Her türlü yuvarlak giysi üzerinde çeşitli tekniklerden yararlanabilirler. Bu tesisler bünyesinde baskı ve nakış grafik tasarımcıları bulunmaktadır. Her iki departman da BSCI ve çeşitli markalar tarafından onaylanmıştır.

Nakış

Gelişim Tekstil brode evi, biri 4 renk pullu dikiş özelliğine sahip 10 Barudan makinesi ile birçok teknikten faydalanan deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca 2 soğuk kesim presi, 1 numune alma ve 1 laminasyon makinemiz bulunmaktadır. Aylık kapasite 700.000 adet civarındadır.

Baskı

Matbaamız 12-22 farklı renkte baskı yapabilen en son teknoloji 4 adet M&R baskı makinesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Su bazlı, yüksek yoğunluklu, aşındırma, pigment, CMYK ve daha birçok çeşit baskı yapabilirler. Aylık baskı kapasitesi yaklaşık 500.000 adettir. Kullanılan tüm kimyasallar çevre dostudur ve bir atık su arıtma tesisine sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Aklınızda bir sorunuz mu var? Yardım etmek için buradayız

TEMASA GEÇİN